Laboratuvar Cihazları online satış sitemiz açıldı.
EnglishRussianTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ChromaScience Kimya Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti 17.07.2019 tarihinde Perpa Ticaret Merkezi , İstanbul adresinde kurulmuştur. Firmamız sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla kurulmuş olup teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek satış ,satış sonrası destek, aplikasyon uygulamaları, anahtar teslim laboratuvar kurulum projelerinde hizmet etmek hedefi ile yola çıkmıştır. Firmamız temelde sıvı ve gaz kromatografisi sarf malzemeleri satmak amacıyla yola çıkmış olsa da bu alanda kullanılan kimyasallar ve temel laboratuvar cihazlarını da portföyünde bulundurmakta ve geniş bir yelpazede marka çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Laboratuvar kurulumu, satış, servis, aplikasyon, eğitim, danışmanlık kısaca laboratuvar hakkındaki tüm deneyimlerimizi paylaşmak için yola çıktık. Söz konusu laboratuvar ve analiz ise size uygun bir çözümümüz mutlaka vardır.

Amaç ve Temel Değerler

AMAÇ : Bilen bilmeyen herkesin bir şeyler satmaya çalıştığı, şeffaflıktan ve güven ortamından uzak sektöre doğru bilgi aktararak , kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunarak, tam ve hızlı hizmet sağlayarak farkındalık yaratıp, ortaya çıkacak bilimsel çalışmalara en doğru katkıları sağlayarak birlikte yürüyeceğimiz müşteriden ziyade yol arkadaşları edinmek.

TEMEL DEĞERLER : Doğruluk, Güven, Saygı, Tarafsızlık ilkesi ile hareket ederek laboratuvarlarda yapılacak kalite ve Ar-ge faaliyetlerine maksimum katkı sağlayıp muhasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için var gücümüzle çalışmak en temel hedef ve değerimizdir.

EnglishRussianTurkish